Herkese selamlar 👋 Atlas Mobile Apps Kurucusu Görkem Çağlar Sayan’a sormak istediğiniz soruları sayfanın en altındaki yorum bölümü üzerinden bize iletebilirsiniz.


Bu sayfayı neden oluşturduk?

Video serisine gelen sorulardan en iyilerini seçerek cevaplandırmak istiyoruz. Video içeriklerimizi daha kısa ve akılda kalıcı şekilde oluşturmak da isteklerimiz arasında.


Serinin tüm bölümleri yukarıda!


Aşağıdaki yorumlar kısmında beğendiğiniz soruları upvote ederek cevaplandıracağımız soruların seçiminde bize yardım edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ufuk
Ufuk
1 ay önce

Görkem bey selam, Ufuk Yamansavcı ben. Bir projem var, bir uygulama yapmak istiyorum, ürün odaklı bir proje. Uygulamayı hayata geçirmeden önce digital kitap ciltleri oluşturmak ve bunları satmak ve bunu ilerleyen bir zamanda uygulamaya dönüştürmek istiyorum. Bu uygulamayı yapabilecek teknik bilgim yok. Bununla ilgili rahatsız ettim sizi. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Last edited 1 ay önce by Cagri Sarigoz
Cagri Sarigoz
Yönetici
Cagri Sarigoz
1 ay önce
Reply to  Ufuk

Ufuk selamlar,

“Nereden başlamalı” sorusuna yönelik olarak, serinin ilk bölümü olan Nasıl Başlanır?
bölümüne bir göz atabilirsin. Bu yazıya da bu videoyu ve devamında serinin diğer videolarını ekledik. Direkt buradan da izleyebilirsin 🙂
Umarım faydalı olur.

Bu arada yorumlar herkese açık olduğu için iletişim bilgilerini yorumdan sildim, spam email ve telefon aramaları gelmesin diye.

Ufuk
Ufuk
1 ay önce
Reply to  Cagri Sarigoz

Teşekkürler, iletişim bilgilerini sildiğiniz için.